lept 9/100
v 37,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD K. Hojden 23.
litografie
v 20 ✕ š 13 cm
kresba perem
v 29,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jar. Malínský
akvarel
v 27 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Planerová K
v 15 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Myslbek, LD Myslbek 1926 v tisku
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Bayer, na rubu Borek Bayer
olej, sololit
55 x 17 cm
Signatura: PD monogram K.B. 67, na rubu K Babraj 1967
koláž
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD na paspartě D. Janoušek 56
olej, plátno
38 x 48 cm
Signatura: PD J. Häring
olej, plátno
37,5 x 44 cm
Signatura: PD J. Rombald
olej, plátno
49,5 x 69,5 cm
Signatura: LD A Hála
olej, plátno
45 x 54 cm
Signatura: PD L. Rotter
19,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: UD J. Chytilová-Svojanovská
mědirytina
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD W Hollar fecit 1653 v tisku
mědirytina
v 22 ✕ š 16,5 cm
15 x barevná litografie
25 x 20 / 24,5 x 45,5 cm
Signatura: 15 x monogram PV v tisku
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná akvatinta
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
litografie
v 10 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD J. Švengsbir
vernis mou, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: LD Aleša Vaic
v 25 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD J. F. Benesch
rytina
v 22,5 ✕ š 32 cm
ocelorytina
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Jiří Švengsbír, Jiří A. Švengsbír - 1957 v tisku
v 17 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno