litografie
v 20 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Istler, PD 1944
v 19,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
v 18,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná litografie 16/200
v 30,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ota Janeček
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 1939
suchá jehla 39/150
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Vláčil 63
2 x lept (32/50, 39/100)
27,5 x 17,5 / 16,5 x 14 cm
Signatura: UD Jiří Vláčil 1972, PD Jiří Vláčil 1969
suchá jehla 25/50
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 72
suchá jehla, zkušební tisk
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD monogram Šk 72
dřevoryt 4/67
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
suchá jehla 25/50
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 74
v 23,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 75
2 x dřevoryt
15,5 x 10 / 14 x 8 cm
Signatura: 2 x PD B. Lacina
barevný linoryt 4/8
v 39,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Laštůvka 67
barevná litografie 78/150
v 32 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jar. Šámal 72
2 x dřevoryt (32/150, 24/60)
19,5 x 14 / 39,5 x 28 cm
Signatura: 2 x PD Hadlač (64, 72)
akvatinta 20/100
v 29 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Čepelák
litografie
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Ivo Saliger
akvarel
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: PD F Doubrava 1944
litografie 13/20
30 x 43 cm
Signatura: PD Mir. Pacner 1963
litografie
28 x 46 cm
litografie 13/20
41 x 27,5 cm
olej, plátno
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Holan, na rubu na blindrámu Karel Holan 1920