tuš, karton
v 19 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Načeradský 62
tuš, karton
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Načeradský 62
tuš, papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 64
v 15,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Načeradský 59
lept, kresba tužkou / akvarel
12,5 x 18 (lept) / 23 x 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
lept, kresba tužkou
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
lept, kresba tužkou
v 13 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Načeradský 65
lept / tužka, papír
10,5 x 19,5 (lept) / 28 x 40 cm
Signatura: PD Načeradský 65 / LD Načeradský 83
litografie
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Načeradský 61
litografie
v 25 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Načeradský 61
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
litografie
35 x 25 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1946
barevná litografie
19 x 28 cm (výřez)
kresba tuší, akvarel, lepenka
v 32 ✕ š 21 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš Prague 1915
v 23,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J. T. Blažek 1914, J. T. Blažek 1913 v tisku, UD pod dedikací monogram JTB / 1914
barevný ofset
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Jos. Lada 41 v tisku
barevná litografie
v 20 ✕ š 8 cm
Signatura: UD K. Oberthor 73
v 6,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Matal 85
barevná litografie
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD K. Oberthor 67
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb 72
pastel, tužka, černý papír
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD 1983 C Marková
litografie, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Vilma Kotrbová