litografie 99/200
v 33,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
v 41 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Anýž František, LD 10-I 1896
akvarel, kvaš, kresba tužkou, karton
v 33 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
v 29 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
akvarel, kresba perem, inkoust, tužka, karton
v 29,5 ✕ š 16,5 cm
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
barevná litografie
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F Ketzek 43
mezzotinta, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD M. M. Šechtlová
v 24 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J Majer
v 28 ✕ š 37 cm
Signatura: neznačeno
4 x kresba uhlem
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
v 23 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V Komárek
barevná litografie 35/100
v 36 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Andy Warhol v tisku
barevná litografie 59/100
v 38 ✕ š 37 cm
kombinovaná technika, rozmývaná kresba
v 34 ✕ š 45,5 cm
Signatura: LD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
japonská tuš
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
japonská tuš
v 35 ✕ š 49,5 cm
barevné tuše
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K 60
plastika, bronz, mosaz, černá žula
v 23,5 ✕ š 15 ✕ h 7 cm
Signatura: autorskou raznicí monogram VU na plintě
olej, plátno na lepence
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
skleněná plastika, kov
v 17 cm
Signatura: D monogram VU
plastika, sklo, dřevo, kamenný podstavec
v 16,5 cm
Signatura: autorský štítek V. Urban na podstavci