akvarel, karton
v 31,5 ✕ š 57 cm
kombinovaná technika, tuš, karton
v 25 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD V Rožánek
olej, plátno
v 78,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD M. Vrbová-Štefková, na rubu na blindrámu M. Vrbová-Štefková
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
6 x originální barevná fotografie
6 ks 25 x 20 cm
Signatura: 1 x PD Jan Saudek
v 31 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram FV
olej, plátno
v 61 ✕ š 82 cm
olej, plátno
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD M. Vrbová-Štefková
akvarel
v 10,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LN K. Svolinský 1942
kresba tuší, tužka, apír
v 13 ✕ š 16,5 cm
kvaš, tempera, karton
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD monogram F. V. 1931
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Kubíček 1931
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Istler
kombinovaná technika, lepenka
v 10,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Istler
v 32 ✕ š 22,5 cm
Signatura: RD Istler 77
olej, malířská lepenka
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J. Kuranda 1928
litografie
v 17,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku
suchá jehla 15/40
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček 1975
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Emil Wänke, monogram EW v tisku, UD autorské slepotiskové razítko
lept, autorský tisk
v 24 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Rožánek
litografie
v 19 ✕ š 22 cm
Signatura: PD K Svolinský
grafický list
v 32 ✕ š 8 cm
Signatura: UD Kolínská 84