kresba uhlem
v 35 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Hajn
koláž, mačkaný pergamenový papír, tuš
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
koláž, trhaný pergamenový papír, tuš
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
v 33 ✕ š 25,5 cm
Signatura: na rubu Hajn
kresba uhlem
v 38 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD Hajn
kresba uhlem
v 40 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Hajn
oboustranná kresba uhlem
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Hajn
kresba uhlem
v 49 ✕ š 49,5 cm
Signatura: na rubu K (9) - 75 Hajn
2 x lept
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: 1 x PD Toušová
barevný pastel, karton
v 32,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD nečitelná
v 23 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Velecký 1954
v 18,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD K Svolinský
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F. Bílek
barevná litografie
v 21 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD K Svolinský
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Ota Janeček
litografie, ruční papír
v 28 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
suchá jehla 27/35
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
barevná litografie 46/130
v 8,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2006
barevná litografie 54/100
v 8 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2005
1 x dřevoryt, 3 x linoryt
v 10,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: 1 x PD Florián
suchá jehla, ruční papír č. 38
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
tužka, pastel, lepenka
v 38 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD Láďa Novák, PD 10/5 902, monogram a autorské razítko
kombinovaná technika, papír na lepence
v 30 ✕ š 50 cm