grafický list, akvarel
v 17,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
grafický list, akvarel
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
grafický list, akvarel
v 21 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
mědirytina
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel, papír
v 24 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, běloba, tuš, papír
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan / oct. 1966
kontratyp 4/7
v 48 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 68
monotyp, kombinovaná technika
v 53 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Istler 77
serigrafie 1/65
v 51 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Urbásek 1968
serigrafie 79/100
v 54 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Graeser 69
barevná litografie, ruční papír 335/2000
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko G Dali
barevné tužky, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Paštéka 1979
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
tuš, akvarel
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Zívr 1979
v 18 ✕ š 38,5 cm
Signatura: UD V Komárek
suchá jehla 28/35
v 32 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram J. J. 70
suchá jehla, autorský tisk
v 38 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD A. Šimotová 66, na rubu Adriena Šimotová 66
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jiří John 1961
suchá jehla, autorský tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 69
v 13 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 63
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 56 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 38 ✕ š 55,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 55 ✕ š 37 cm
Signatura: neznačeno
koláž, kombinovaná technika
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 82