otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 22. dubna 1990 / Milan Maur
kobminovaná technika, karton
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
barevné tuše
v 66 ✕ š 45 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
kresba tuší, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
barevná kresba
v 39 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu monogram P. Ru
kresba tuší, karton
v 69,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD P. Herynek 1997
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD C. Bouda v tisku
kresba tuší, černý ruční papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: neznačeno
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 5. srpna 1990 - MIlan Maur
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 7. srpna 1990 - Milan Maur
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: neznačeno
lept, strukturální grafika, autorský tisk
v 79,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl 64
barevná litografie 14/55
v 79,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
v 90,5 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
v 91 ✕ š 70 cm
Signatura: PD D Fischer 85
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 12. května 1990 / Milan Maur
barevná litografie 94/500
v 64,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Alviani
barevná serigrafie 371/500
v 69 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu Graeser
barevná serigrafie, autorský tisk
v 63,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Srnec 57
v 48 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Srnec 57
barevná serigrafie 111/150
v 44 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Graeser 71