barevná litografie, autorský tisk
v 49 ✕ š 38 cm
Signatura: PD A Born, LD 94
barevná litografie 31/66
v 52 ✕ š 45 cm
Signatura: UD Tomáš Bím 99
barevný lept, autorský tisk
v 44 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Hana Čápová 2007
v 68,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD J. J. Králík 1964
v 27,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD J. Pileček 98
suchá jehla, autorský tisk 13/20
v 42 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Burant 1976, na rubu Burant 1976
barevný lept 3/20
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Eva Šlechtová
litografie
v 19 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram RL 44 v tisku
barevná litografie 22/65
v 38 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Ctirad stehlík
litografie 83/150
v 29 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD F. Bič 80
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 86
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 90
2 x barevná litografie
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: 2 x PD C Bouda, 2 x LD monogram CB v tisku
barevná litografie 75/100
v 20 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD nečitelná
barevná litografie
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD K. Oberthor 57
v 27,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 98
barevný lept, autorský tisk
v 43,5 ✕ š 29,5 cm
barevná litografie 149/200
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jan Krejčí 1994
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Kamil Lhoták 71
6 x ofset
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 5 x D Kamil Lhoták (80, 81) v tisku
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram T. v tisku
lept, akvatinta
v 21 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Marcel Jacque, LD Marcel Jacque v tisku