barevná litografie 142/200
19 x 12 cm
Signatura: PD Gergelová Viera 1975
olej, malířská lepenka
66 x 50 cm
Signatura: PD Jos. Procházka
24,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Ro
barevný linoryt 513/750
17 x 24,5 cm
Signatura: PD JLSasmussen 71
lept, autorský tisk
21,5 x 28 cm
Signatura: PD J Souček 88
lept 51/150
19 x 27 cm
Signatura: PD A. Odehnal 95
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD K. Laštovka
litografie 13/20
30 x 43 cm
Signatura: PD Mir. Pacner 1963
litografie 11/25
33 x 48 cm
Signatura: PN Mir. Pacner 1963
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
litografie
28 x 46 cm
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
litografie 20/25
29,5 x 44 cm
litografie 17/25
31 x 44 cm
olej, plátno
57 x 43 cm
Signatura: LD J. Horn
litografie 22/25
32,5 x 45 cm
barevná litografie 18/150
49 x 60 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1980
litografie 13/20
41 x 27,5 cm
akvarel, tužka, karton
30,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Stuchlík, na rubu Stuchlik Camill
barevná litografie 66/150
46,5 x 60 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1982
akvarel, tužka, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: LD Stuchlík
barevná serigrafie 34/100
27,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1981
1989-1990
barevný linoryt 8/8
48,5 x 33 cm
Signatura: PD Pavel Piekar 1989-90