barevné křídy, karton
98 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 94
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, tuš, lepenka
42 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tempera, deska
70 x 97 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 87
olej, plátno
125 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1992/14
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1997
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, karton
52 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 2001
asambláž, plastová fólie, nitě 27/60
50 x 50 cm
Signatura: sign PD Novosad
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton
50 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu Vl. Mirvald
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
56,5 x 76 cm
Signatura: sign. PD monogram D. 89
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
2010
barevný pastel, tužka, karton
51 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2010.Y.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
olej, plátno
100 x 82 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 63
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
plastika, pálená hlína
v. 25,5 cm
Signatura: sign. D Zívr 1966
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
muchláž
28,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jiří Kolář 80
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
plastika, polyester
v. 27 cm
Signatura: sign. zespodu na autorském štítku J Hendrych 1992
kresba tužkou, dřevěná deska
115 x 104 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 1998
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2010
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2010, Jan Merta 2010
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, deska
30 x 24,5 cm
Signatura: sign. na rubu R. Fila - 1975
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2018
kombinovaná technika, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2018
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel
olej, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 82
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1414
pergamenový papír, vosková pečeť
50 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 4 000 000 Kč |