16,5 x 14,5 / 40 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kvaš, pastel
30 x 37 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1903
31 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram WB 1903
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
40 x 32 cm
Signatura: sign. LD J. Hála 26
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
34 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54,5 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
65,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
47 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Kavan
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, deska
82 x 70 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
1914
olej, plátno
74 x 50 cm
Signatura: sign. LD H. Böettinger 1914
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Boettinger 1904
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 50
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jiří Krejčí 1923
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
enkaustika, plátno
48 x 37 cm
Signatura: sign. PD L. Procházková
olej, překližka
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PN monogram P. K. 30
olej, lepenka
24 x 31 cm
Signatura: sign. PD monogram P. K., na rubu P. Kotík 1943
olej, vaječná tempera, plátno
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD B. Petrovan 46, na rubu B. Petrovan / 1946
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD B. Petrovan 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, plátno
59 x 43 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
73,5 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 57
olej, plátno
67,5 x 94,5 cm
Signatura: sign. LD Rudolf Kundera
barevný pastel, tužka, papír
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Král 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, papír
27 x 17 cm
Signatura: sign. PD Foltýn P. 35