akvarel, tuš, karton
14 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, karton
24 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1914
kresba tužkou, karton
31 x 23 cm (výřez)
Signatura: sign. PD O. N 1./X. 1914
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, překližka
30,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD J. K. 43, na rubu Jan Kotík 1943
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 41 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, tempera, pastel, karton
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD 1961 Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
32 x 43 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
60 x 80 cm
Signatura: sign. UD V. Komárek 67
olej, plátno
132 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 82
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67, J. Jíra na rubu
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
30 x 25 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 98, na rubu J. Jíra 98
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
25 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 88, J. Jíra 88 na rubu
pastel, papír
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie
54 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
lept, akvarel, autorský tisk
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, UN ZJ v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, J. Z.
barevná litografie
18 x 25 cm
1952
pastel, barevné křídy, karton na lepence
22 x 29 cm
Signatura: sign. PD na lepence Jan Kubíček 1952
enkaustika, plátno, překližka
44 x 34 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
kvaš, pastel, barevné křídy, ruční papír
39 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
56 x 63 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 79
barevná litografie 21/50
31 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1967
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
suchá jehla 3/5
9,7 x 15,7 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |