kombinovaná technika, sololit
91 x 57 cm
Signatura: sign. LD Málek 5. 69
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
37,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Navrátil 70
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, olej, sololit
80,5 x 103 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1994
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
dřevěná kolorovaná plastika
v. 45 cm
Signatura: sign.zespodu monogram V. P. 67
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olověná plaketa
26 x 19 cm
Signatura: sign. na rubu Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevný pastel
62 x 48 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 94
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 98
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD monogram M. J. 87
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
70 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
malba kouřem, text, ruční papír
106 x 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
prořezávaná koláž, voskový papír, plátno, dřevěná d
120 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 75
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2003 - 2004
akryl, plátno
25,5 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2003-04
akryl, tkanina, nýtky, překližka
63,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. UD Jan Kotík 1974
1966-1968
dvoubarevný tisk z plechu
77 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1968-66
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
barevné tuše, stříkaná barva
89,5 x 61 cm
Signatura: sign. UD Hanel 1990
barevný tisk z perforovaného plechu 1/30
37 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 70
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, sololit
41 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
49 x 69 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD Smetana 92, na rubu Jan Smetana
akryl, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD Sion 81
PVC deska, multiple 102/180
115 x 115 x 4,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Lohse
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Huhaba 78
olej, plátno
63 x 90,5 cm
Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 74
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |