olej, plátno
151 x 251,5 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1938
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1916
olej, plátno
50,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej, email, plátno na dřevě
32,5 x 41 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
40 x 44 cm
Signatura: sign. PD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, plátno
59 x 64 cm
Signatura: sign. PD Smetana 45, na rubu Smetana, na blindrámu J. Smetana
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1943 / 1944
olej, lepenka
30 x 20 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
86,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 45, na rubu Jan Bauch 1945
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
33 x 41 cm
Signatura: sign. PDS Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
29,7 x 25,7 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
33,2 x 44 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 50, na rubu J. Šíma 50
Vyvolávací cena: | 1 550 000 Kč |
olej, plátno
127 x 182 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner 62
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, sololit
48 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Matal 58
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, sololit
78,5 x 134 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 65
1964 / 1965
asambláž, dřevo, kovy
97 x 68 cm
Signatura: sign. A. Veselý 1964/65
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka, parketáž
99,5 x 65,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, laky, bronz, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1967
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: sign. PD Boštík
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
akryl, plátno
115 x 43 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 60,5 cm
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
komb. technika, tuš, akvarel, kresba
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 69
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
chiasmáž, karton
97 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 70
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1968 / 2000
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 2000 / 1968
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm (na koso)
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří