v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Jemelková 70
barevná litografie 68/110
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Hořának 72
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD K. Souček 61
akvarel, rytá kresba, papír na kartonu
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
malba tuší
v 20,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram K
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 63
akvarel, rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PN K. Souček 62
rytá kresba
v 43,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: LD K. Souček 62
v 27,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Knap 90
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Knap (80?)
v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Knap 90
akvarel, rytá kresba
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 435 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 45,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 62
suchá jehla 19/50
v 33 ✕ š 39 cm
Signatura: PD Sendlerová E. 82
kresba fixem, proláž, perforace
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Turnovský 29/III/87