olej, dřevěná deska
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD Kars 29, na rubu č. 244
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
87 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem roku 193
olej, plátno
50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Gr. Musatov
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, karton
25 x 33 cm
Signatura: sign. LD V Špála 37, V. Špála na rubu
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
53 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, tempera, karton na dřevěné desce
26,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý, na rubu Jan Zrzavý 1940
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akvarel, tempera, karton
59 x 46 cm
Signatura: sign. LD K Černý Š Paris 47
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1941 / 1942
olej, plátno
59 x 42 cm
Signatura: sign. LN Liesler 41 - 42, na rubu na blindrámu Liesler
olej, plátno
36 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 39
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
tempera, sololit
46 x 38 cm
Signatura: sign. LD Tikal 48, na rubu Tikal
olej, sololit
42 x 36 cm (výžez)
Signatura: sign. Fr. Hudeček 45 v malbě na rubu
40. léta 20. s
olej, sololit
21,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1965 - 1968
komb. technika, karton, dřevěná deska
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK, LD 4 blaue pechvogel
olej, email, karton, sololit
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, email, plátno
249 x 120 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD f. malý 67
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, tužka, plátno
24,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 64
kombinovaná technika, koláž, olej, tempera, kvaš
49 x 69,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
akronex, tempera, drát, beton, papír, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1963
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
115 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 35,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 148 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 62
plastika, litina, měď
v. 48 cm
Signatura: sign. na plintě K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
130 x 82 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |