plastika, patinovaná sádra, kov, dřevo
v. 39,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
2002
kombinovaná technika, barevné fólie
42 x 37 cm
Signatura: sign. na rubu Trinkewitz 2002
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, dřevěná deska
37,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
50 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD JVeris Paris 27
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
69 x 51 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 46
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
177 x 110 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1949
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
77 x 160 cm
Signatura: sign. PD Troup
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
77 x 57 cm
Signatura: sign. LD Podrabský 46
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1941 - 1943
olej, tempera, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD monogram KL
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, tempeta, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka, deska
40,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 61
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, překližka
146 x 97 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel
olej, sololit
60 x 45 cm
Signatura: sign. UD Matal 80, na rubu Matal 80
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. PN Sýkora 85
tempera, sádra
24 x 36 cm
Signatura: sign. PD AVP MCMLXVI. /5.1./ Beneš, na rubu Vlastimil Beneš
olej, plátno
28 x 42 cm
Signatura: sign. LN Bohdan
olej, sololit
38 x 62 cm
Signatura: sign. LD J. Lehoučka IV. 71, na rubu Josef Lehoučka 1971
olej, tempera, karton
58,5 x 78 cm
Signatura: sign. PD Malich 58
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 1987
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. LD Smetana 63, na rubu Jan Smetana, na blindrámu Jan Smetana