1904-1909
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. LD Holub 918
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
79 x 92,5 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
51 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
40 x 51 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1925
olej, překližka
33 x 50 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
66 x 94,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1932
kolem 1905
olej, lepenka
51,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1915
olej, lepenka
70 x 98 cm
Signatura: sign. PD E. Pittermann 1915
olej, plátno
47 x 68 cm
Signatura: sign. PD O. Marvánek, na rubu O. Marvánek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1922
olej, překližka
27 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1922
olej, plátno
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
olej, plátno
80,5 x 115 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský 44
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, tužka
12 x 11,5 cm
Signatura: sign. PD Štyrský 1920
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
barevný pastel, ruční papír na kartonu
48,5 x 63 cm
Signatura: sign. LN K. Černý Š 57
olej, plátno
49 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Gessler
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 40
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: sign. PN Mertlík 43
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 75
61 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Kars, LD 1928
linoryt, akvarel
19,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD V Špála 35
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |