18,5 x 13 cm
Signatura: sign. UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
27,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46, T v tisku
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel
39 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 64
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, karton
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD 12. 12. 1973 CM.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD 18. 4. 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
barevný pastel, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD 14. 8. 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
barevný pastel, karton
50 x 32 cm
Signatura: sign. LD 11. 6. 1976 C Marková
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
email, olej, dřevěná deska
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD M. 67, na rubu M. Medek
Vyvolávací cena: | 2 350 000 Kč |
30. léta 20. s
otisk dlaně, hedvábný papír
25 x 17 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 30. léta
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lept, autorský tisk
17,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
32 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 33
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
19 x 13 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček, LD monogram FH
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
12 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram FH 4. VII. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
běloba, černý karton
12,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 60
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
12 x 17 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram FH 7. VII. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1972 / 1973
originální fotografie
30 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann, 1972 / 1973
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1978 / 1984
originální fotografie
39 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann, 1978 / 1984
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Z. 44
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
koláž, fixa, karton
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
koláž, nitě, barva, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD V. Zykmund 83
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, kvaš, tempera, karton
31 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 65, na rubu na štítku Kotík Pravoslav
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
skládaný papír
32 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
koláž, deska
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD JK 70, na rubu JK 70, autorské razítko s monogramem JK
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 11 cm
Signatura: sign. zespodu JK 69
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |