kresba tuší, karton
51 x 41 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 76
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2017
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
asambláž, plast, karton, adjustováno autorem, multi
40 x 40 cm
Signatura: sign. PD Agam
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie na akrylu
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Ludwig Wilding 1972
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1999/2000
tvarované zrcadlo, speciální červená barva
Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1886
olej, plátno
66 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD FŽeníšek 86
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1900
olej, překližka
34,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD VRadimský 1900
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1904
olej, lepenka
63 x 72 cm
Signatura: sign. PD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej, plátno
128 x 200 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1935
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 24 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem 1902
olej, karton na plátně
43,2 x 52,1 cm
Signatura: sign. PD L. V
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
100 x 85,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 55 cm (výřez)
Signatura: sign. LD J. Slavíček
olej, plátno
60 x 82 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček 1964
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 31.
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
90 x 146 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
olej, plátno
55 x 35 cm
Signatura: sign. LN K. Černý 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
62 x 44 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
55 x 65 cm
Signatura: sign. LD F. M. 38
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
50 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD Smetana 43
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |