pigment, pauzovací papír
41 x 30 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
lept, perforovaný plech 4/10, autorský tisk
53,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1983
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
61 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Válová 91
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
magnetická grafika
21 x 29 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1969
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
strukturální grafika
25,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965 - 2
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
58 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 56/II.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
53,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 86
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
80. léta 20. s
akryl, překližka
51 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
75 x 79 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, tempera, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, textil, dřevěná deska
71 x 50 cm
Signatura: sign. PD istler 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
lité emailové laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, kombinovaná technika
40 x 48 x 11 cm
Signatura: sign. nezjištěna
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71 Hamburg
80.-90. léta 2
akryl, plátno
130 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Jo Niemeyer
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
80.-90. léta 2
akryl, plátno
80 x 80 cm
agamograph, opticko-kinetická asambláž, karton
38 x 35,5 cm
Signatura: sign. UD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
chromovaná ocel, akrylát 7/25
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu 7/25 Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
agamograph - opticko-kinetická asambláž, karton
38 x 35,5 cm
Signatura: sign. POD Agam
akryl, sololit
60,5 x70 cm
Signatura: sign. PD Zangs
2010
asambláž, kov, dřevo
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Bernard Aubertin
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, kovová fólie, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD V Bonato 70
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
mezi roky 1968
opticko-kinetickýobjekt, plast, kov
67 x 67 x 5 cm
Signatura: sign. na rubu COSTA/LONGA, F. Costalonga
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
mezi roky 1968
67 x 67 x 5 cm