sádrová plastika, kovová kolorovaná plastika
v. 25 cm / 88,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
85 x 60 cm
Signatura: sign. LD Smetana. 60., na rubu Jan Smetana / 1960
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, koláž, tisk
60 x 49 cm
Signatura: sign. LU Karel Trinkewitz, UD Prag 1976, na rubu Trinkewitz 1976
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
65 x 48 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 98
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
3 x smalt, plech
3 ks 90 x 60 cm
Signatura: sign. 6 x na rubu na štítcích Jan Kubíček 1968
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
objekt, email, kov
190 x 5 x 3 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu na štítku Jan Kubíček 1969
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, tempera, karton
140 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 1970 / Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
akryl, plátno
145 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Grygar 1998
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
115 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 64
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tužka, plátno
84 x 70 cm
Signatura: sign. PD Huhaba
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
malba kouřem, deska
81 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1997
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
objekt, potištěný igelit, kovový rám
55 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wojnar 1973
akryl, plátno
140 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu monogram DI 87
kombinovaná technika, enkaustika, asambláž, mince
100 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu 1992 J. Merta
akryl, karton, dřevěná deska, autorská adjustace
83 x 68 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 77
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
44,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 83
2008-2010
akryl, plátno
110 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008-10
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
1996-2001
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1996-2001
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2003-2008
kombinovaná technika, digitální tisk, malba, kresba
130 x 130 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 2008, na rubu E. Ovčáček
lept, karton č. 7
12 x 9 cm
Signatura: sign. PD Bortnyik
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |