2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2018
serigrafie, deska 10/26
127 x 127 cm
Signatura: UD Morellet
2002
počítačová grafika 2/5
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002
50 x 40 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1984
olej, plátno
90 x 130 cm
Signatura: PD Smetana 75., na rubu Jan Smetana / 1975
tisk
24 x 24 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 83
2005
počítačová grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
1987 - 2007
3 x akryl, plátno
130 x 70, 130 x 100, 130 x 85 cm
Signatura: LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007
2005
počítačová grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
62,5 x 45 cm
Signatura: na rubu Kovanda
olej, plátno
63 x 48 cm
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2005
počítačová grafika 1/3
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2005
2010
olej, plátno
200 x 170 cm
kresba tuší, akvarel
19,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67
2006
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2006
olej, olejová tempera, plátno
88,5 x 116,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / 48.
51 x 48 cm
Signatura: na rubu Šejn 87
51 x 48 cm
Signatura: na rubu Šejn 87
olej, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: LD Jar. Král 1939
70 x 50 cm
Signatura: UD P. Herynek 98
kvaš
13 x 17,5 cm
Signatura: UD monogram FH 24. VIII. 64