akryl, sprej, plátno
95 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu V. S. 2001, 2001 V. Skrepl
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olověná plastika
v. 78,5 cm
Signatura: sign. zespodu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2004
tavené barevné sklo
90 x 60 x 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |
olej, plátno
150 x 120 cm
Signatura: sign. PN M. Kunc 86, na rubu Milan Kunc
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2004
olej, plátno
150 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu VS 196
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
16,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1906
37,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Vojt Preissig 1906
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1905
36 x 29 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1917
dřevoryt, autorský tisk
80 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1917
dřevoryt, autorský tisk
80 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský , monogram MŠ v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
dřevoryt, autorský tisk
79,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský, UD M. Švabinský-INV-SC 1920 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1918
dřevoryt, autorský tisk
80,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský, M. Švabinský INV-DEL-SC 1918 v tisku
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem 1925
kombinovaná technika, kvaš, tuš, tužka, papír
29 x 23 cm
Signatura: sign. UD A Procházka
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
22,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, LD monogram EF v tisku
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1939, na rubu monogram FD, 29/9 1939
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
64,5 x 80,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 31
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1930 - 1930
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka, na rubu Ant. Procházka 1930-31
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
69,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1922
19,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
litografie, IV. stav
42,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD František Tichý 47
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
27,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
lept, III. stav
21 x 14 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42, PD T. v tisku
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
33 x 18 cm
Signatura: sign. UD Tichý 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |