1922
dřevěná plastika, olej, kůže, deska
v. 14,5 cm
Signatura: sign. zespodu na podstavci N. Suetin
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
kvaš, papír na kartonu, autorská adjustace
29,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD Huszar, PD na kartonu V. Huszar 1919 a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2. pol. 40. le
kombinovaná technika, olej, asambláž, dřevo, provaz
63 x 50 cm
Signatura: sign. PD monogram DM
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1921/1974
kovová plastika, hřeby 3462/5000
v. 10 cm
Signatura: sign. nahoře Man Ray
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
liturgické roucho, krev
102 x 60 cm 102 x 60 cm
Signatura: sign. Hermann Nitsch München 14. II. 1974
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
tisk, plátno 21/36
352 x 147 cm
Signatura: sign. PD Hermann Nitsch 1983, UD autorské razítko O. M. Theater Hermann Nitsch
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1974/1990
olej, plátno
125 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Getulio Alviani / 1974/1990
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 92, na rubu Winiarski 92
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD J. Tarasin 84
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
1978-1986
kombinovaná technika, plátno
92 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu
olej, dřevo
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel 62
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Janeček 48
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
45 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957
olej, lakovaná tempera, lepenka
22 x 22 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1. 5. 1967
2003
olej, deska
120 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu A. Mikulka .2003.
kolorovaná sádrová plastika
v. 60 cm
Signatura: sign. na plintě S. Lacinová
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
asambláž, koláž, deska
47,5 x 58 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 69
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, sololit
69 x 89 cm
Signatura: sign. PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
40. léta 20. s
plastika, pálená hlína
v. 49 cm
Signatura: sign. LD Ladislav Zívr
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 71
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: sign. na rubu Pavla Mautnerová 1979
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, pálená hlína, podstavec
v. 33 / 43 cm
Signatura: sign. zezadu monogram P
olej, kresba tuší, plátno
100 x 160 cm
Signatura: sign. UD Anderle 242/1990, na rubu Anderle 242/1990
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |