1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák 73-5
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
35,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. U 7. 5. 64. monogram
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, karton
25 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1978
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tiskařské barvy, lepenk
24 x 21 cm
Signatura: sign. PD Istler 78
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
60 x 35 cm
Signatura: sign. UN K. Kyncl 90
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
101 x 74 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 15/30
75 x 56 cm
Signatura: sign. PD R. Valenta 92
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
barevná serigrafie, autorský tisk
69 x 55 cm
Signatura: sign. PD Urbásek 75
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
skládaný karton, koláž, tužka, karton
67,5 x 47 cm
Signatura: PD R. Valenta 87
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1961 / 1991
kresba tužkou, pastel, karton
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kolíbal 1991/61
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, tuš, karton
51 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Jan Kubíček 1986
tempera, tuš, karton
90 x 63,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 92
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kresba tužkou, koláž, karton
44 x 21 cm
Signatura: sign. UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85
barevná serigrafie
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 86
akryl, damarový lak, plátno
35,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK, Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
serigrafie 60/100
87,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora
reliéfní prostorová koláž, serigrafie, karton 17/30
57 x 50 cm
Signatura: sign. PD Honegger
barevná serigrafie
60 x 60 cm
Signatura: sign. Morellet 77
olej, plátno
43,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Saudek
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
vaječná tempera, malířská lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: LN 53 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
1951
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Kotík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
34,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
60. léta 20. s
asambláž, koláž, deska
95 x 46,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, laky, deska
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 63
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |