80. léta 20. s
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
36 x 36 x 9 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. G. D. 1986 april
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
220 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu monogram J. G. D. august 1982
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
akryl, tužka, deska
110 x 10 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 82
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Adam Szentpétery 1996
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, olej, písky, dřevěná deska
79 x 86 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 25, na rubu Emil Filla 25
Vyvolávací cena: | 5 000 000 Kč |
olej, plátno
61 x 51 cm
Signatura: sign. PD Dorn
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD La Serna XXXV
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
74 x 60 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, plátno
73 x 55 cm
Signatura: sign. na rubu F. Foltýn B. 1939 (1947/0)
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
80 x 53 cm
Signatura: sign. LN V. Zykmund 47
46 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Hložník 45
kombinovaná technika, olej, email, karton
40,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Istler 48
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 46
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1952
olej, plátno
95 x 75 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
cínová plaketa
38,5 x 38,5 cm
Signatura: zezadu Eva Kmentová 74
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, asambláž, provaz, kart
59,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Č. Kafka 79
dřevěná plastika, kolorováno
v. 39 cm
Signatura: sign. na plintě V. Preclík 81
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olověná plastika
86 x 64,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
cínová plastika
v. 205 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1. pol. 60. le
olověná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
61 x 87 cm
Signatura: sign. PN Aleš Veselý 89
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |