akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek 1973
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
objekt, kov, sklo, plast, dřevo
51 x 51 x 8 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na šítku M. Dobeš 1982
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
2004
akryl, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 04
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
akryl, plátno
130 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vladimír Kokolia 1998
lněná tkanina, dřevo, železné profily, kresba tužko
150 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2013
mýdlové bubliny s pigmenty, akryl, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil
Vyvolávací cena: | 960 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
48 x 34 cm
kolem 1760
olej, dřevo
9 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1910
olej, plátno
75 x 52 cm
Signatura: PN M. Pirner. 10
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, dřevěná deska (původní Eckův rám)
22,5 x 18,5 cm
Signatura: UD Mucha
olej, plátno
54,5 x 81,5 cm
Signatura: LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
96 x 125 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 40.
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kolem 1906
olej, lepenka
69 x 84 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem 1915
olej, plátno
75 x 53 cm
Signatura: PD Beneš
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1922
olej, plátno
69 x 90 cm
Signatura: LD VŠ 22
olej plátno
65 x 67 cm
Signatura: LD Janoušek 25
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, dřevěná deska, parketáž
49 x 60 cm
Signatura: PD Emil Filla 33
pastel, lepenka
86 x 69 cm
Signatura: PD Wachsmann 23
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
84 x 84 cm
Signatura: PD Matulka
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
60 x 79 cm
Signatura: PD Willi Nowak
kolem 1925
originální fotografie - pigment
28,6 x 22,6 cm
Signatura: LD autorské slepotiskové razítko Copyright Drtikol Prague
1924
olej, plátno
105,5 x 75 cm
Signatura: LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 24.
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
tužka, akvarel
14 x 14 cm
Signatura: LD monogram PV