akryl, asambláž, textil, plátno
160 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 92
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2006
bronzová plastika
v. 44 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 06
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
145 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Róna 84
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2002
olej, plátno
155 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2002, na blindrámu Petr Nikl 2002
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, tužka, akvarel, karton
45 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2008
olej, plátkové zlato, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 2008
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2010
akryl, sololit
125 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Blabolilová, MB 010
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
139 x 107,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2009
akryl, olej, plátno
105 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2009
email, asambláž, korálky, flitry, plátno
140 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 09
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2008
akryl, džínovina
145 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Matoušek. 08
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2009
kombinovaná technika, koláž, kresba, plátno
150 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu IV.-V. 2009 Martin Gerboc
akryl, plátno
260 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Petrbok 1999
2011 - 2015
polyesterový laminát, ocelová konstrukce
v. 255 cm
Signatura: sign. JK 2015
2012
akryl, plátno
120 x 150 cm
Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti
olej, plátno
46 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD V. Tikal 45
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
kombinovaná technika, email, kvaš, tempera, karton
85 x 50 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jitka Válová
cínová plastika, kovový podstavec
v. 29 + 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
plastika, trubky, litina
v. 145 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1991-1999
kombinovaná technika, plátno
225 x 504 cm
Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
počátek 70. le
bronzová plastika, plátkové stříbro, 1. odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
1965 - 1975
plastika, kov, drát, kabel, textil, epoxid, synteti
v. 53 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: sign. PD Toyen 55
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
58 x 58 cm
Signatura: sign. UD Boštík 85
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |