bronzová plastika
v. 24 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 98
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2002
akryl, dřevěná deska
30 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2002
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. UD Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, pastel
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1975
hliníkový plech
v. 30 cm
Signatura: sign. zespodu podstavce VJ
akryl, karton
64 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík XI. 81
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
11 x 95 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
serigrafie 34/80
74 x 74 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, karton
49 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71 Hamburg
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
litografie, pastel
16,5 x 22 cm
Signatura: sign. UD Boštík 98
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
70. léta
barevná serigrafie 12/175
75 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD P Karl
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
dřevěná plastika, barvy
v. 46 cm
Signatura: sign. PD EO 72
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2010
barevná serigrafie
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, UD 2010
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1963/2012
dřevo, plátno, hliníkový plech, plexi box 7/10
45 x 60 cm
Signatura: sign. UD Kolíbal 1963
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2014
olej, akryl, laky, plátno
124 x 124 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2014
2000
olej, akryl, laky, plátno
105 x 90 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2000
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akryl, plátno
130 x 162 cm
Signatura: sign. UD Martinez, na rubu M. M.
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, dřevěná deska
109,5 x 82 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1896
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD JS 96
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
začátek 80. le
olej, plátno
26,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Chittussi
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1897
olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1897
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1901
olej, plátno, rentolováno
112 x 69 cm
Signatura: sign. PD Mucha 01
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1921
kvaš, pastel, karton
53,5 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha 1921
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |