2008
14 x stříkaná kresba aerographem, edice 5/15
Signatura: sign. DU Krištof Kintera 2008
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2008
kombinovaná technika, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2006
serigrafie 19/70
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
serigrafie 45/50
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. LD Sýkora 1967/2009
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 42/80, plexi box
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. UD Sýkora 1967/2009
olej, tempera, tuš, plátno
110 x 51 cm
Signatura: LD Saudek
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, dřevěná deska
50 x 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, měděná deska
16,5 x 20,2 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD VBrožík
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
olej, plátno
85 x 100 cm
Signatura: sign. UD O. Blažíček 36
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
před rokem 191
olej, plátno
29 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1924
pálená hlína
v. 30,4 cm
Signatura: neznačeno
1921
olej, překližka
45,5 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kars 21
autorská vícebarevná fotolitografie (olejotisk)
29 x 23 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1923
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1915
uhel, ruční papír
41,3 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1915
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. PD Coubine, na rubu na štítku Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
polovina 20. l
bromostříbrná kontaktní fotografie
27 x 21,5 cm (výřez
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1924
olej, plátno
80 x 95 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 24, na rubu Emil Filla 1924
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš
32,7 x 28,8 cm
Signatura: sign. PD autorským razítkem
2 x barevné křídy, pastel, papír
21 x 20,5 / 30 x 22 cm
Signatura: obě PD Kupka
kvaš, pastel, karton
44,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna, UD 30/8 38
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PN V Špála 41, na rubu na blindrámu V. Špála
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |