kol. r. 1930
olej, plátno
66,5 x 51,5 cm
Signatura: značeno na rubu tužkou Foltýn Fr
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
25 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 43.
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
81 x 101 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 41
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian 53
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
25 x 33 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu na štítku Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
plastika, patinovaná pálená hlína
v. 50 cm
Signatura: sign. vzadu dole Zívr 46
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 49
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1940 - 1941
olej, plátno
89 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. LD Smetana
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, lepenka
61 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Istler, na rubu Istler
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD Endre Nemes 60, na rubu endre nemes
olej, email, plátno
162 x 100 cm
Signatura: sign. PD 27. XI. 61 M, na rubu Medek
Vyvolávací cena: | 2 700 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tiskařská barva, karton
90 x 51 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 65
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, tiskařská barva, karton, plátno
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD K 969
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
leptaná mosaz
68 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu E, Ovčáček 68
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
49 x 34 cm
Signatura: sign. PD Tikal 63
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
83 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 69
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
akryl, plátno
160 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1967
chromovaná ocel, hnědý akrylát
34,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu Hugo D. 1982
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
150 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Z. Sýkora
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
papírový reliéf, tempera, plexibox
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
chiasmáž, dřevo, lepenka, papír
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD J K 80, na rubu Jiří Kolář 81 P.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
70. léta 20. s
plastika, litina, drát, tkanina, lak
v. 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
olej, plátno
85 x 121 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 68