2007
olej, plátno
95 x 135 cm
Signatura: sign. LD Nesázal 2007, na rubu Nesázal 2007
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, lavírovaná tuš, papírový sáček
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD K, na rubu Krizek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
45 x 33,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
lept, barevná akvatinta, papír BFK Rives 45/75
48 x 58 cm
Signatura: sign. PD monogram M
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
původní originální bronzový odlitek 1/9
v. 28,5 cm
Signatura: sign. zezadu Moore
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. LD Smetana 68, na rubu Jan Smetana 1968, na blindrámu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
56 x 44 cm
Signatura: sign. PD Matal 59
olej, překližka
91 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
132 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 81
olej, plátno
61 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 60
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
75 x 52 cm
Signatura: sign. UD F Gross 64
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno na lepence
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 69.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
asambláž, olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: sign. PU Liesler 66
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
58 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Jíra 65, na rubu na štítku Josef Jíra
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 92, na rubu na blindrámu V. Komárek 1992
enkaustika, textilie, sololit
62 x 73 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 74
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bibliofilie, originální stojan 2 415/10 000
50 x 70 cm
Signatura: sign. na hlavním titulu Helmut Newton
silikonová hmota, spreje, deska
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
olej, plátno
56 x 46 cm
Signatura: sign. PN R. Fila 60, na rubu na blindrámu R. Fila 1960
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Filko 1963
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
optický reliéf
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971