kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika, autorský tisk 14/20
49 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, karton
50 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Hella Guth
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
100 x 72 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 1970, na rubu J. Vohrabal / 1970
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. LD Ende Nemes 58
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, sololit
56 x 37 cm
Signatura: sign. PD Matal 77
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Matal 84, na rubu Matal 84
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
25 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram JK 78
kresba tužkou, karton
44,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 1978
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tuší, karton
57 x 57 cm
Signatura: sign. LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
47 x 62 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 68
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
enkaustika, olej s voskem, deska
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN M. Šnajdr 78
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kresba tužkou, papír
20 x 37 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 80
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968
kolorovaná dřevěná plastika
v. 46 cm
Signatura: sign. D monogram EO 72
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
60 x 42 cm
Signatura: sign. PD Zívr
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2017
koláž
14,5 x 14 cm
Signatura: sign. UD V. Pivovarov, LN 2017.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2017
akvarel, tuš, ruční papír
24 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 2017
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
froasáž, kresba perem
46 x 39,5 cm
Signatura: sign. PN monogram 10. 2. 73
frotáž, akvarel, kresba tuší
58 x 42 cm
Signatura: sign. UD monogram 12. 4. 73
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
koláž
47 x 69 cm
Signatura: sign. PD monogram 7. 10. 72
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
57 x 65 cm
Signatura: sign. PU E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček / 1978
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, ruční papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal
1980/1982
kresba tužkou, akvarel, ruční papír
62,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Aleš Veselý 80/82, na rubu Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |