prosakování, text, akryl, netkaná textilie
96 x 154 cm
Signatura: sign. UD D. Chatrný 94
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2. pol. 70. le
akryl, asambláž, provázek, překližka
104,5 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 2. polovina 70let/ dokončeno 1995
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
asambláž, malba, dřevo, textil, autorská adjustace
60 x 101 cm
Signatura: sign. UD Mlynárčik 89, na rubu Alex Mlynárčik 89
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD R. Fila 75, na rubu Rudofl Fila 1975
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
litina, gumová zátka
v. 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno
v. 74,5 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno, zlaceno
v. 71 cm
1965 - 1966
sádrová plastika, polyester
v. 88 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
původní zkušební bronzový odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Róna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2010
akryl, plátno
195 x 300 cm
Signatura: sign. na rubu 2x Jan Merta 2010
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, akryl, písek, textil, pytlovina, lepenka
108 x 80,5 cm
Signatura: sign. LD 80 Róna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, překližka
99 x 125 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 98, na rubu Načeradský 1998
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
204 x 299 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 22. 9. 93
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, email, plátno
135 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tempera, kvaš, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu Kovanda
2009
akryl, plátno
115 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Špaňhel Jakub 2009
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1998
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2012
olej, plátno
119 x 111 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2012
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
2003 - 2017
olej, akryl, koláž, fotografie, plátno
150 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
kresba kouřem, akryl, plátno
162 x 97 cm
Signatura: sign.na rubu Dokoupil 89, Dokoupil 89
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2008
kombinovaná technika, malba, písky, plexi, asambláž
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2008
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
141 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Hložník 80. II.
olej, plátno
130 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Merta 81, V. Merta 81