2015
akryl, plátno
162 x 132 cm
Signatura: sign. na rubu Maupicová 15
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2010
akryl, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Šimera 2010
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2015
reliéfní obraz, akryl, plátno, deska
101 x 70,5 x 12 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Dub 2015
2015
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
120 x 150 cm
Signatura: sign. PD zestrany na plátně Petr Kvíčala, monogram 2015, na rubu monogram 2015
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2014
olej, plátno
181 x 152 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Poupě 2014
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2011
barevný nitrocelulózový lak, akryl, plátno
140 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu M. Houser 2011
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
2009
akryl, plátno
140 x 190 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2009, na rubu Hodný Ladislav
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2008
akrylový tisk, plátno 1/3
85 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu Pavel Brázda 2008
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
pol. 17. stole
olej, dubová deska, parketáž
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD APalamedes
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 41 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
počátek 17. st
olej, dubová deska, parketáž
54 x 83 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
1898
olej, plátno
66 x 52,5 cm
Signatura: sign. PN F. Ženíšek 1898
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1905 - 1908
olej, lepenka
30 x 23 cm
Signatura: na rubu razítko Z pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 92
kolem 1900
olej, lepenka
25 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Braunerová
1899
olej, karton
43 x 66 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 99.
po roce 1900
olej, lepenka
63,5 x 92 cm
Signatura: sign. LD Jos. Ullman
1905
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. LD B. Dvořák
1910
olej, karton
23,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD Remembrance of Oto Nejedlý 1910
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
1909
olej, plátno na dřevě
49 x 62 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1909
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
45 x 29 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý, PD Ot. Nejedlý (tužkou pod paspartou)
1916 - 1917
olej, plátno
115 x 105 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
cca 1918 - 192
pastel, uhel, papír
38,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
tempera, plátno
27 x 35 cm
Signatura: sign. LN J. Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |