barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný, LD 1971
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
akvarel
30,5 x24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kombinovaná technika, papír
65 x 44,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 82
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
komb. technika, olej, monotyp, lepenka
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. UD Istler 61
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, dřevo
23,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1971
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 85
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kresba uhlem, tužkou, ruční papír
66,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 91
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1998-2002
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 1998-2002
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tempera, křídy, pastel,
53 x 48,5 cm
Signatura: sign. UD JK 84
kombinovaná technika, serigrafie, malba, koláž
102 x 127 cm
Signatura: sign. na rubu Ford Beckman 92
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: sign. zespodu K75
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, karton, překližka
76 x 106 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 83
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
mosazná plastika, dřevo 6/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na štítku K. Malich
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná serigrafie, polystyrolová deska 53/125
37 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Günter Fruhtrunk 1972
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
barevná serigrafie 47/100
61 x 61 cm
Signatura: sign. PD Lohse
barevná serigrafie 47/100
61 x 61 cm
Signatura: sign. PD Lohse
opticko-kinetický objekt, serigrafie na akrylu
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Ludwig Wilding 1972
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kaňkáž, tuš, papír
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu V. Mirvald
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
reiéf, akryl, ruční papír
104 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
litografie 3/20
72,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1968
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
malba akrylem, karton
67 x 49,5 cm
Signatura: na rubu Vladislav Mirvald 11. 11. 1986
barevná serigrafie 9/100
53 x 53 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
barevná serigrafie 48/100
59 x 59 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95