barevný lept č. 236
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1924
barevný lept č. 44
29,5 x 39,5
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1915
barevný lept 189/200
30 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1922
barevný lept č. 27
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v desce
1918 - 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
18,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Franta Kaván
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
33,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. LD Holub 918
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
66 x 86 cm
Signatura: sign. LD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
85,5 x 105 cm
Signatura: sign. LD G Macoun
olej, plátno
50 x 70cm
Signatura: sign. PD F. Tiele
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 71 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
44 x 60 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
75 x 64 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 700 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
30,5 x 42 cm
Signatura: sign. LD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1918
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš 18
olej, lepenka
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD F. Matoušek, na rubu F Matoušek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 1931
olej, překližka
45,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 34
32 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Srp 28
olej, plátno na desce
33 x 41,5 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 42
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |