agamograph - opticko-kinetická asambláž, karton
32 x 32 cm
Signatura: PD Agam
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |
koláž, akryl, karton
50,5 x 63 cm
Signatura: PD Jan Kotík 68
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevná serigrafie 16/50
60 x 60 cm
Signatura: PD Haijo Hangen 1971
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, zkušební tisk
59 x 59 cm
Signatura: PD Lenk 69
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevná serigrafie, autorský tisk 33/40
50 x 50 cm
Signatura: PD Böhm 71
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
mezi 1968 - 1973
opticko-kinetický objekt, plast, kov
47 x 47 x 8 cm
Signatura: na rubu COSTALONGA, F. Costalonga
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba tuší, akvarel, běloba
22 x 15 / 40 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 5 900 000 Kč |
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota
olej, plátno
57 x 90 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
50. léta 19. století
kvaš, lepenka
21 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram JN
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1890
bílá kvaš, akvarel, lavírovaná tuš, papír
54 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha 90
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, malířská lepenka
54,6 x 73 cm
Signatura: sign. PD Radimský
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
olej, dřevěná deska
27 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: PD Prucha
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1902
barevné křídy, pastel, kvaš, plátno
90,5 x 117 cm
Signatura: sign. PD A Slavíček
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, lepenka
68 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
2. pol. 20. let
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD V Beneš
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 28
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
1920 - 22
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
62 x 79 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1911
akvarel, karton
40 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1911
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |