olej, lepenka
69 x 88 cm
Signatura: sign. LD Vladimír Dubský
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
51,5 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olejová tempera, karton
34 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
33,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD jambor 1941
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván, Pod Přivýšinou na Březince
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 26 cm
Signatura: sign. LD LKuba
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
barevné křídy, karton
34 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Jan Bauch 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 41
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
92 x 117 cm
Signatura: sign. PD Rabas 33
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. LD Vlast. Rada 30
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
olej, plátno
70 x 89 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1925
olej, lepenka
70 x 49 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
olej, překližka
60,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD RWiesner 41
olej, plátno
26 x 36 cm
Signatura: sign. LD Süsser
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 59
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD 40 K Jílek
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, překližka
74 x 54,5 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 38
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
30 x 39 cm
Signatura: sign. LD Kaláb 40, Kaláb 1940
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tempera, lepenka
40 x 26 cm
Signatura: sign. LD Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
kresba pastel, tužka, karton
55 x 36 cm
Signatura: nesignováno