bronzová plastika
v. 36 cm
Signatura: sign. D Milkov 91
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
62 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
100 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
2008
bronzová plastika 1/5
v. 24,5 cm
Signatura: sign. zespodu Gabriel 2008
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2004
asambláž, plast, textil, kov
80 x 127 cm
Signatura: sign. na rubu J. Černický 2004
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
2006
objekt, kombinovaná technika, dřevo, kov, guma
140 x 32 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu František Skála
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1971 - 1972
akryl, tempera, deska
80 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 71-72
akryl, sololit
160 x 123 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
akryl, spreje, překližka
60 x 152 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2017
kombinovaná technika, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu David Saudek 2017
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2016
olej, asambláž, koláž, plátno
170 x 230 cm
Signatura: sign. na rubu Kollár, na štítku Kolár
2003
olej, plátno
60 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu Moucha 2003
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2000
akryl, plátno
165 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2000
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
17. století
olej, dřevěná deska, parketáž
75 x 110 cm
Signatura: sign. LD Berchem
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kolem 1909
olej, tuš, plátno
60 x 81 cm (49 x 66 cm)
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
kvaš, barevné křídy, karton
71 x 36 cm
Signatura: sign. PD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1897
olej, plátno
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac Zagreb 1897
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
pastel, tuš, karton
36 x 34 cm
Signatura: sign. PD Mucha
1911
olej, plátno
120 x 200 cm
Signatura: sign. LD P. Monsted 1911
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
92 x 70 cm
Signatura: sign. PD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
64 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kolem 1890
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Radimský Brolles
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, plátno
96 x 118 cm
Signatura: sign. LD Erdelyi
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, dřevěná deska
16 x 21 cm
Signatura: sign. PD Coubine