kresba tuší, tužka, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu 1978 Vl. Mirvald
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera / 1990
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
koláž, kresba tuší, tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD monogram V. J. 1972
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
v 100 ✕ š 122 cm
Signatura: 2 x na rubu na štítku Jindřich Boška 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
barevná serigrafie
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 110 ✕ š 110 cm
Signatura: na rubu Jana Kasalová 2015
olej, překližka
v 61 ✕ š 73,5 cm
Signatura: PD Jiří Načeradský 2003
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 54 ✕ š 65 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD M. Kunc 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevný lept 15/100
v 7 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD M. Šišková 99
lept 14/100
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD E. Tomanová
barevný lept, autorský tisk
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Veronika Palečková
dřevoryt 34/100
v 22 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
suchá jehla 38/50
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Tomáš 98
kresba fixem
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Jiránek 96
lept 4/42
v 13,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 91
barevná litografie
v 22 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD St. Holý
barevná litografie 65/100
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Stanislav Holý
barevné fixy
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram R
koláž, kombinovaná technika
v 63,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Roubíček 93
pastelky, kombinovaná technika
v 50,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Schmatke 5. VI. 1927
v 50,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Litzi Schmatke 10. V. 1927
barevná litografie 59/65
v 49 ✕ š 33,5 cm
Signatura: UD Janíček 92
lept 14/200
v 39,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD J. Kavan 2000