barevné křídy, ruční papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1995
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
130 x 170 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 1995
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: sign. LD Jan Knap 01
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
2002
asambláž, svařované smaltované plechy, kresba
80 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD Věra Janoušková 2002
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2. pol. 20. st
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD SIK, na rubu Miloš Sikora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2009
olej, plátno, asambláž
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2009
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2003
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2003
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
2016
plastika, leštěný kararský mramor
v. 44 cm
Signatura: sign. zespodu na mramoru Milkov 16
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1998 - 2002
olej, plátno
75 x 80 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu Pastrňák 98 - 2002
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, olej, asambláž, plast, plátno
152 x 77 cm
Signatura: sign. na rubu Pisi
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, spreje, překližka
60 x 152 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2007
akryl, plátno
175 x 175 cm
Signatura: sign. na rubu T. Pol.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
95 x 130 cm
Signatura: sign. PD BH 95 (azbukou)
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2014
komb. technika, asambláž, koláž, akryl, pastel
100 x 80 cm
Signatura: sign. PD A. Štech 14
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2007
akryl, plátno
140 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu 2007 Ján Vasilko
2013
světelný objekt, nerez, 2 x 96 světelných baněk
v. 177 cm (variabilní)
Signatura: sign. na konstrukci Cígler
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1898
originální barevná litografie,
145 x 98 cm
Signatura: sign. LD Mucha v tisku
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kombinovaná technika, dřevo
100 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD Oskar Pafka 1935, na rubu monogram PO 1935
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
plastika, patinovaná sádra
v. 63 cm
Signatura: sign. dole Horejc 23
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba uhlem, karton
62 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Švabinský 18/5 31
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1909
olej, plátno
141 x 248,5/196,5 x 275,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1925
1915
olej, plátno
150 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1915
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |