olej, plátno
47,5 x 81 cm
Signatura: sign. PD Klápště 80
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 68, na rubu M. Klvaňa 68
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1969 - 1970
olej, malířská lepenka
28 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Janeček, na rubu Ota Janeček 1969 - 70
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 76
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, fixem, karton
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Janoušková 87
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
litografie, karton
39,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář 62
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovamná technika, karton
28,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Sklenář
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel
15 x 27 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 1980
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
litografie, podtisk, ruční papír 11/20
23,5 x 35 (32,5 x 43) cm
Signatura: sign. UD Sklenář 66
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kuličkové pero, fixa, pastel, ruční papír
29,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sklenář 80
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
66 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jankovič 81
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, sololit
122 x 75 cm
Signatura: sign. UD Boris Jirků 97
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akryl, kvaš, lepenka, sololit
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 87
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
90 x 60 cm
Signatura: sign. UD V Komárek 98
barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20
58,5 x 77 cm
Signatura: sign. UD Milan Kunc 1991
materiálový tisk
51,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Eduard Ovčáček 1962
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
propalovaná koláž
24 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
asambláž, sádra, dřevo, kresba
35 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček, Eduard Ovčáček 1975
kombinovaná technika, koláž, pastel, tuš, karton
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. UD monogram LN 21. 5. 65
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
froasáž, barevná tuš, tužka, papír
50,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD monogram LN 16. 8. 90
froasáž, akvarel, ruční papír
58,5 x 41 cm
Signatura: sign. UD monogram LN 16. 7. 95
froasáž, koláž, akvarel, tužka
44 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram LN 3.10.82
2000
olej, plátno
125 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2000
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Michal Ranný 71.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |