50. až 60. léta 20. stol.
skleněná plastika, tavené sklo, pískované
v. 33 cm
olej, sololit
37 x 26,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1930
akvarel, ruční papír
20 x 30 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
tisk
21 x 10 cm (trojlist)
Signatura: UD Boštík
tisk
21 x 14,5 cm (trojlist)
Signatura: UD Boštík v tisku reprodukce díla
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1918
3 x dřevoryt
8 x 6 / 10 x 9 cm
Signatura: neznačeno
rozmývaná kresba
20,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
69 x 98 cm
suchá jehla, pastel
11,5 x 9 cm
Signatura: UD Boštík 95
akvarel, karton
17,5 x 22,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 19
lept 41/60
18,5 x 12 cm
Signatura: UD B. Krátký 90
18 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
dekalk
26,5 x 23 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1990 na paspartě
olej, lepenka
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Bakulin
kombinovaná grafická technika 16/70
28 x 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 91
olej, překližka
16 x 13 cm
Signatura: LD Voroncov
26,5 x 29,5 cm
Signatura: PD J. Krejčová 90
olej, plátno
69,5 x 60 cm
Signatura: na rubu na štítku Kryl
20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Šerých
olej, plátno
44,5 x 35 cm
Signatura: PN D. R. Dragoun 1958
barevný lept, autorský tisk, II. stav 9/28
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 91