rytina
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
olej, sololit
55 x 17 cm
Signatura: PD monogram K.B. 67, na rubu K Babraj 1967
olej, překližka
19 x 21,5 cm
Signatura: PD Jin. Šimek
rytina
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
rytina
9,5 x 7 cm
Signatura: PD D. Chatrný
rytina
9,5 x 7 cm
Signatura: PD D. Chatrný
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
14 x 14 cm (výřez)
Signatura: PD Olbram Zoubek
kombinovaná technika, frotáž, grafit
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Pavlů
grafický list, papír na papíru
11 x 9 cm
Signatura: PD V. Malina
olej, plátno
90 x 45 cm
Signatura: PD Zezula
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Pavlů
15 x 10,5 cm
Signatura: na rubu Fr. Hudeček
barevná litografie, zkušební tisk
44 x 62,5 cm
Signatura: PD J Grus
barevný linoryt 6/10
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Štormová 70
uhel, pastel, papír na kartonu
30,5 x 44 cm
Signatura: PD Vobecký 34
kresba tuší, akvarel
14,5 x 10,5 cm
Signatura: na rubu Steklík
40. léta 20. stol.
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: LD VHejna
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
40. léta 20. stol.
akvarel, karton
10 x 29 cm (výřez)
kombinovaná technika, deska
55,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Veris 69
40. léta 20. stol.
kresba tužkou, pastel, karton
11 x 16 cm (výřez)
Signatura: UD monogram SK
tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: PD Balcar 57
29,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: LN Bělocvětov 71
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Janeček 49