80. léta 20. s
enkaustika, plátno, překližka
55 x 39 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 86
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
65 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 90
akryl, sololit
26 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Valter 85
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, kvaš, lepenka, sololit
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 87
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PN Matal 61
2009
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Rittstein 2009, na rubu na blindrámu M. Rittstein 2009
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2 x monotyp, kresba tuší, akvarel, papír
29 x 21 / 29 x 20,5 cm
Signatura: sign. 1 x LD Balcar 65
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
suchá jehla 13/15
24,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
lept, akvatinta, karton 6/15
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
21,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD 31. 12. 62 monogram
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, barevné tuše, karton
27,5 x 37,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Sopko 78
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevná perokresba, karton
14 x 35 cm
Signatura: sign. PD Sopko 78
kresba kuličkovým perem, ruční papír
21,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Sklenář 80
litografie
46 x 33 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 67
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie, autorský tisk
42 x 32 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 72
barevná litografie
32 x 23 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 75
suchá jehla 21/24
24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Zd. Sklenář 45
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, tužka, karton
29 x 18 cm
Signatura: sign. PD J. K. 87
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
80. léta 20. s
akryl, překližka
51 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík
olej, akryl, překližka
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 1988
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Těšínský 67
lept 1/20
39,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Miloš Urbásek 1966
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |