1908
olej, plátno
90 x 108 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1908
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1912
olej, jedlová deska
38,8 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1904
olej, lepenka
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD V Šp 04
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, překližka
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton
Signatura: sign. LN Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
malba tuší
30 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek 1931
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
62,5 x 90,5 cm
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
enkaustika, olej, písky, plátno
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1913 - 1914
olej, lepenka
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
1914 - 1915
akvarel, křída
25 x 17,7 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
53 x 60 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
olej, lepenka
18 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross 1943
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
1948 - 1952
olej, masonit
46 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček 1948 - 52
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
96 x 110 cm
Signatura: sign. LN Szobel
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan 40
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
tempera, olej, damarový lak, lepenka
33,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, sololit
85 x 63 cm
Signatura: sign. LD A. Šimotová 64, na rubu na štítku A. Šimotová 64
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Hliněnský 1968
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora, na rubu Sýkora 89
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
asambláž, olej, textil, písky, plátno
59,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 1962, na rubu Eduard Ovčáček 1962
1988 - 1989
88 x 69 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno, PVA fixativ
60,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1984
kombinovaná technika, tempera, fix, tiskařské barvy
44 x 218 cm
Signatura: sign. PD monogram K 778
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |