barevný pastel, karton
34 x 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
lept 57/100
13 x 6,7 cm
Signatura: Josef Saska
lept 74/200
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Anderle
litografie 16/85
19 x 14 cm
Signatura: M. Erazim 93
16 x 15 cm
suchá jehla 57/200
14,7 x 11,4 cm
Signatura: V. Komárek
lept s akvatintou
20 x 15 cm
Signatura: Liesler 87
lept, autorský tisk
6 x 6,5 cm
Signatura: PD J. Anderle 53
21 x 14 cm
Signatura: M. Houra 87
dřevoryt 35/200
8 x 7 cm
Signatura: PD K. Válová 67
linoryt 57/210
14,5 x 19 cm
Signatura: J. Holoubek 87
2000
lept 6/200
22,6 x 17,7 cm
Signatura: Miroslav Štolfa 2000
12 x 16 cm
Signatura: PD F. Gross 61
kolorovaný dřevořez 16/112
15,8 x 22 cm
Signatura: A. Antonová 93
23,3 x 10,8 cm
Signatura: L. Rusek
1914-18
25 x 15 cm
lept s akvatintou 57/100
16 x 14 cm
Signatura: Karla Ryvolová
23 x 17 cm
Signatura: Vladimír Tesař
22 x 15 cm
Signatura: F. Peterka
dřevoryt 57/200
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
akvarel, tuš
19,5 x 26 cm
20,5 x 13,5 cm
Signatura: D. Janoušek
kresba uhlem
26 x 49 cm
litografie
19 x 14,5 cm